El. Euro 2020: Norwegia - Szwecja. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
El. Euro 2020: Norwegia - Szwecja. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PAP

Norwegia czy Szwecja? Kto będzie cieszył się z dobrego wyniku we wtorek wieczorem? Obie drużyny prezentują podobny poziom, a na boisku z pewnością nie zabraknie walki. Transmisja od 20:35 w Polsacie Sport Extra!

Obie reprezentacje przystąpią do wtorkowego spotkania w odmiennych nastrojach. Szwedzi rozpoczęli eliminacje od zwycięstwa z Rumunią 2:1, podczas gdy Norwegowie przegrali na wyjeździe z Hiszpanią w takim samym stosunku. Czy to stawia "Trzy Korony" w uprzywilejowanej sytuacji?

 

Nie do końca. Szwedzi zagrają we wtorek bez Emila Forsberga, który obraził się na selekcjonera Janne Anderssona za zmianę z 68. minuty. Gracz RB Lipska nie zrozumiał, dlaczego został zdjęty z boiska, więc chwilę po spotkaniu postanowił opuścić zgrupowanie kadry.

 

Norwegowie zaprezentowali się za to z niezłej strony przeciwko Hiszpanii. We wtorek zagrają przed własną publicznością. U siebie prezentują się wybornie - wygrali siedem meczów z rzędu (włącznie z towarzyskimi), nie przegrywając już od 10 spotkań! Ostatnia porażka miała miejsce we wrześniu 2016 roku, kiedy to do Oslo przyjechali Niemcy i wygrali 3:0.

 

Po raz ostatni Norwegia grała ze Szwecją u siebie w 2017 roku. Padł wtedy remis 1:1.

 

Transmisja meczu Norwegia - Szwecja od 20:35 w Polsacie Sport Extra.

WYNIKI I TABELE ELIMINACJI EURO 2020

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie