32 punkty! Wielki mecz Konarskiego przeciwko PGE Skrze (WIDEO)

Siatkówka

Dawid Konarski był bohaterem pierwszego meczu ćwierćfinału PlusLigi. To w dużej mierze dzięki postawie swego atakującego Jastrzębski Węgiel pokonał PGE Skrę Bełchatów 3:2 i w rywalizacji do dwóch zwycięstw prowadzi 1–0. Zobacz najlepsze akcje Konarskiego w meczu z aktualnym mistrzem Polski.

Konarski zdobył w sumie 32 punkty. Z 49 ataków, skończył 29 (59% skuteczności), dwa punkty dołożył blokiem, a jeden zagrywką. To był bez wątpienia jego najlepszy mecz w obecnym sezonie PlusLigi.
 
29-letni atakujący poderwał swych kolegów do walki w pierwszym secie, gdy przegrywali już 14:19. Skończył kilka ważnych ataków, po jego asie serwisowym gospodarze wyszli na prowadzenie (21:20) i ostatecznie wygrali 25:22. W drugiej partii skuteczny atak Konarskiego oraz blok w kolejnej akcji przyniosły jastrzębianom ostatnie punkty (25:20). W trzecim dawał swej drużynie piłki meczowe w grze na przewagi. W czwartym był trochę mniej widoczny, ale w tie-breaku – mimo ogromnego zmęczenia – znów pokazał klasę. Dwukrotny mistrz świata w pierwszym meczu play-off zagrał na kapitalnym poziomie...
 
Najlepsze akcje Dawida Konarskiego w meczu z PGE Skrą Bełchatów w załączonym materiale wideo.
RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze