Piękny gol Czecha przeciwko Brazylii. Alisson był bez szans (WIDEO)

Piłka nożna

We wtorkowy wieczór w Pradze, Czesi w meczu towarzyskim podejmowali naszpikowaną gwiazdami Brazylię. Mimo to gospodarze objęli prowadzenie na Sinobo Stadium. Pięknego gola strzelił David Pavelka. Przy silnym i precyzyjnym uderzeniu pomocnika gospodarzy, bramkarz "Canarinhos" - Alisson Becker nie miał nic do powiedzenia.

To właśnie podopieczni Jaroslava Silhavego schodzili do szatni w lepszych humorach od rywali z Ameryki Południowej. Jednak po przerwie nasi południowi sąsiedzi stracili trzy gole i ostatecznie musieli uznać wyższość Brazylijczyków.

 

Jednak mimo porażki gospodarze zaprezentowali się przyzwoicie na tle tak klasowej ekipy, a gol strzelony przez Pavelkę był bardzo widowiskowy. Nic dziwnego, że porwał publiczność zgromadzoną na stadionie w stolicy Czech. Na trybunach zasiadł m.in. legendarny czeski piłkarz Pavel Nedved, którego trafienie wychowanka Sparty Pragi uradowało. Z pewnością była gwiazda Juventusu nie powstydziłaby się takiego uderzenia. 46-latek, który obecnie pełni funkcję jednego z wiceprezesów "Starej Damy" słyną z tego, że zdobywał pięknego bramki właśnie takimi strzałami z dystansu.

 

Dla gracza Kasimpasy było to premierowe trafienie w drużynie narodowej w 19 występie. - Strzelić gola Brazylii i jednemu z najlepszych bramkarzy świata Alissonowi, to jest wielkie wydarzenie - spuentował tę bramkę komentujący mecz Czechy - Brazylia (1:3), Grzegorz Michalewski.

 

Piękny gol Davida Pavelki do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

 

WYNIKI I TABELE EL. EURO 2020

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze