LSK: BKS Profi Credit Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
LSK: BKS Profi Credit Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Profi Credit Bielsko-Biała zagra w czwartek z ŁKS-em Commercecon w drugim meczu ćwierćfinału Ligi Siatkówki Kobiet. Pierwsze spotkanie łodzianki wygrały 3:1 i są o krok od awansu do czołowej czwórki. Trener łodzianek Michal Masek przyznaje, że jego drużyna jest faworytem tej rywalizacji, ale przestrzega: - W Łodzi było trudno, w Bielsku będzie jeszcze trudniej. BKS u siebie gra bardzo dobrze. Transmisja meczu BKS Profi Credit Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon w Polsacie Sport o godzinie 17.30.

Niedzielny mecz w Łodzi był bardzo wyrównany, choć wynik na to nie wskazuje. Prowadzenie w poszczególnych setach przechodziło jednak z rąk do rąk, w końcówkach łodzianki zachowały jednak więcej spokoju i widoczne było ich większe doświadczenie. Po spotkaniu mówiły jednak, że na parkiecie zostawiły mnóstwo sił, bo rywalki bardzo wysoko zawiesiły poprzeczkę. 

 

- BKS to bardzo dobra drużyna, moje siatkarki musiały dać z siebie wszystko, co najlepsze. Teraz musimy potwierdzić, że jesteśmy faworytem tego ćwierćfinału, ale to wcale nie jest łatwa rola - powiedział Masek.

 

W Bielsku-Białej o zwycięstwo będzie jeszcze trudniej. W rundzie rewanżowej BKS wygrał z trzema z czterech najlepszych zespołów sezonu zasadniczego. Nie udało się to tylko z Chemikiem Police. W rywalizacji z łodziankami ekipa trenera Bartłomieja Piekarczyka była zdecydowanie lepsza, w swojej hali zwyciężyła 3:0, w setach do 22, do i do 15. To pozwala optymistycznie patrzeć na losy ćwierćfinałowej rywalizacji.  

 

- Wierzę, że jeszcze wrócimy do Łodzi na trzecie spotkanie. W tym sezonie pokazaliśmy, że potrafiliśmy wygrać z głównymi kandydatami do medali - oznajmił szkoleniowiec BKS-u.

 

Drużyna, która wygra dwa spotkania togo ćwierćfinału, w półfinale zagra z Developresem SkyRes Rzeszów.

 

Transmisja meczu BKS Profi Credit Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon w Polsacie Sport o godzinie 17.30.

 

WYNIKI I TERMINARZ LSK

WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze