Magazyn #7Strefa pod znakiem play-off. Premiera w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
Magazyn #7Strefa pod znakiem play-off. Premiera w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
Fot. Polsat Sport

Ruszyła decydująca faza siatkarskich rozgrywek. Boje w play-off toczą zarówno panie, jak i panowie. Najnowszy odcinek magazynu #7Strefa niemal w całości będzie poświęcony tym wydarzeniom. Gospodarz programu Jerzy Mielewski mocno przemagluje też nowego prezesa Polskiej Ligi Siatkówki - Pawła Zagumnego. Premiera magazynu #7Strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Paweł Zagumny - mistrz i wicemistrz świata, były dyrektor sportowy ONICO Warszawa, od miesiąca jest prezesem Polskiej Ligi Siatkówki. Jak mu idzie, jakie stawia sobie zadania, co czeka ligę pod jego kierownictwem - na pewno te i inne pytania zada "Gumie" prowadzący najnowszy odcinek magazynu #7Strefa Jerzy Mielewski. 
 
Poza Zagumnym do naszego studio zawitają: Wojciech Drzyzga, Ireneusz Mazur oraz Łukasz Kadziewicz. Ten zestaw ekspertów zawsze gwarantuje wysoką merytorykę oraz odpowiedni poziom temperatury dyskusji. 
 
Tematy są oczywiste. Ruszyła faza play-off. Zarówno w Lidze Siatkówki Kobiet, jak i PlusLidze. Jak wygląda sytuacja po pierwszych meczach? Kto awansuje, a kto odpadnie? Warto przypomnieć w tym miejscu, że o ile w LSK mistrzynie Polski, Chemik Police spokojnie czekają już w półfinale, to w PlusLidze złoci medaliści poprzedniego sezonu PGE Skra Bełchatów walczą o życie. W pierwszym meczu play-off przegrali w Jastrzębiu 2:3. 
 
Jak oceniają to spotkanie. Co dalej? Dowiemy się z rozmów, jakie nasi reporterzy przeprowadzili na gorąco po tym niesamowitym meczu, w którym Dawid Konarski zdobył 32 punkty (jego wyczyny możecie zobaczyć TUTAJ).
 
Będą też gorące komentarze po spotkaniu w Zawierciu, gdzie Aluron Virtu Warta pokonała 3:2 Cerrad Czarnych Radom. A że było gorąco możecie przekonać się, oglądając przepychankę, do jakiej doszło pod siatką pomiędzy szóstkami obu zespołów... (aby obejrzeć kliknij TUTAJ)
 
Przy okazji rozpoczęcia fazy play-off PlusLigi dziennikarze Polsatu Sport zajmujący się siatkówką wytypowali pierwszą szóstkę i trenera sezonu zasadniczego. Przedstawimy ją w programie.  
 
Jak zwykle nie zabraknie rozmowy Tomasza Swędrowskiego, który tym razem przepytał rozgrywającego Jastrzębskiego Węgla i reprezentacji Niemiec Lukasa Kampę. 
 
Premiera magazynu #7Strefa o godz. 16.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
 
B, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze