Tymex Boxing Night: Jak walczą główni bohaterowie? (WIDEO)

Sporty walki

Łukasz Wierzbicki (17-0, 6 KO) oraz Mykola Vovk (15-3, 9 KO) wystąpią w walce wieczoru gali Tymex Boxing Night w Dzierżoniowie. W piątkowy wieczór pięściarze zmierzą się w pojedynku, którego stawką będzie pas mistrza Polski w kategorii półśredniej. Jak walczą bohaterowie najważniejszej walki gali Tymex Boxing Night?

Wierzbicki cały czas pozostaje pięściarzem niepokonanym w zawodowym ringu. Vovk z kolei notuje w rekordzie serię trzech wygranych z rzędu i ma ochotę na sprawienie sporej niespodzianki w Dzierżoniowie.

 

Obaj pięściarze swoje ostatnie, zwycięskie pojedynki stoczyli w grudniu ubiegłego roku podczas gali MB Boxing Night: Wojna Domowa. Wierzbicki na pełnym dystansie okazał się lepszy od Twahy Kiduku, a Vovk decyzją sędziów pokonał Michała Żeromińskiego.

 

Wierzbicki swój styl opiera przede wszystkim na refleksie, utrzymywaniu dystansu i nieco mniej efektownym, ale niezwykle skutecznym boksowaniu. Do tej pory w siedemnastu zawodowych pojedynkach tylko sześciokrotnie kończył pojedynki przed ostatnim gongiem.

 

Vovk jest pięściarzem, który po swojej stronie będzie miał zdecydowanie atut siły. W dotychczasowej karierze toczył już zawodowe pojedynki w wyższych kategoriach - superpółśredniej oraz średniej.

 

Co okaże się kluczowe do zwycięstwa - szybkość i technika czy siła fizyczna? Zobaczcie w załączonych materiałach wideo, jak walczą bohaterowie pojedynku wieczoru.

 

Transmisja gali Tymex Boxing Night od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight oraz od 20:00 w Polsacie Sport.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze