Listkiewicz gościem Cafe Futbol!

Piłka nożna
Listkiewicz gościem Cafe Futbol!
fot. Polsat Sport

Za nami pierwsze mecze eliminacji Euro 2020. Czas więc na podsumowania i analizy. Gościem niedzielnego Cafe Futbol będzie były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Michał Listkiewicz. Transmisja Cafe Futbol od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Reprezentacja Polski rozegrała dwa mecze w ramach kwalifikacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Podopieczni Jerzego Brzęczka pokonali najpierw w Wiedniu Austrię 1:0. Następnie na stadionie PGE Narodowym Biało-Czerwoni wygrali z Łotwą 2:0. Polacy po dwóch kolejkach z kompletem punktów zajmują pierwsze miejsce w tabeli grupy G. Dobry start eliminacji zapewnił nam komfortową sytuację przed kolejnymi spotkaniami.

Gościem Cafe Futbol będzie były prezes PZPN, a także sędzia Michał Listkiewicz. Pierwszą z funkcji pełnił przez 9 lat. Za jego kadencji Polsce oraz Ukrainie przyznano organizowanie mistrzostw Europy 2012. Jako arbiter sędziował m.in. podczas mundialu w 1990 roku. Wtedy był nawet asystentem sędziego głównego w finale.

Poza analizą meczów kadry Brzęczka z Austrią i Łotwą w studiu Cafe Futbol eksperci zajmą się dotychczasowymi przypadkami użycia systemu VAR w Lidze Mistrzów. Dzięki obecności Listkiewicza będzie można poznać opinię prawdziwego guru w tej kwestii.

Prowadzący: Mateusz Borek
Eksperci: Cezary Kowalski, Roman Kołtoń
Gość: Michał Listkiewicz

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka Cafe Futbol od godziny 12.25 na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze