ANGLIA

 

Jan Bednarek (Southampton) – cały mecz z Brighton & Hove Albion (1:0)
Bartosz Białkowski (Ipswich Town) – cały mecz z Hull City (0:2)
Artur Boruc (Bournemouth) – na ławce w meczu z Leicester City (0:2)
Łukasz Fabiański (West Ham) – cały mecz z Evertonem (0:2)
Kamil Grosicki (Hull City) – 87 minut i dwa gole w meczu z Ipswich Town (2:0)
Paweł Wszołek (Queens Park Rangers) – cały mecz z Bolton Wanderers (1:2)
Tomasz Kuszczak (Birmingham City) – poza kadrą w meczu z West Bromwich Albion (2:3)
Paweł Olkowski (Bolton Wanderers) – cały mecz z Queens Park Rangers (2:1)
Mateusz Klich (Leeds) – 75 minut w meczu z Millwall (3:2)
Krystian Bielik (Charlton Athletic) – poza kadrą w meczu z Bradford City (1:0)

 

AZERBEJDŻAN

 

Jakub Rzeźniczak (Karabach Agdam) – mecz z Sumgait PFK w poniedziałek 1.04

 

BELGIA

 

Jakub Piotrowski (KRC Genk) – wszedł w 82. minucie meczu z Anderlechtem (3:0)
Bartosz Kapustka (OH Leuven) – poza kadrą w meczu z Lommel Utd (2:0), wszedł w 46. minucie i doznał poważnej kontuzji w meczu z AFC Tubize (0:1)

 

BUŁGARIA

 

Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad) – na ławce w meczu z Beroe (0:0)
Jakub Świerczok (Łudogorec Razgrad) – poza kadrą w meczu z Beroe (0:0)

 

CHINY

 

Adrian Mierzejewski (Chongqing Lifan) – cały mecz i gol z Shenzhen Ruby (1:0)

 

CHORWACJA


Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb) – 80 minut w meczu z Interem Zapresic (1:0)

 

DANIA

 

Kamil Wilczek (Broendby IF) – cały mecz z Odense BK (2:2)
Rafał Kurzawa (FC Midtjylland) – na ławce w meczu z FC Nordsjaelland (0:0)
Kamil Grabara (Aarhus GF) – mecz z Vejle BK w poniedziałek 1.04

 

FRANCJA

 

Kamil Glik (AS Monaco) – cały mecz z Caen (0:1)
Igor Lewczuk (Bordeaux) – wykluczony z powodu kontuzji z meczu z Amiens (0:0)

 

GRECJA


Karol Świderski (PAOK Saloniki) – 67 minut w meczu ze Skodą Ksanti (2:1)
Dawid Kort (Atromitos Ateny) – poza kadrą w meczu z Olympiakosem Ateny (1:2)

 

HOLANDIA

 

Filip Bednarek (sc Heerenveen) – na ławce w meczu z Excelsiorem (1:0)
Karol Niemczycki (NAC Breda) – poza kadrą w meczu z VVV Venlo (1:1)

 

MOŁDAWIA

 

Jarosław Jach (Sheriff Tyraspol) – cały mecz z Zimbru Kiszyniów (3:0)

 

NIEMCY

 

Rafał Gikiewicz (Union Berlin) – cały mecz z FC Paderborn 07 (1:3)
Marcin Kamiński (Fortuna Dusseldorf) – cały mecz z Borussią Monchengladbach (3:1)
Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf) – wszedł w 71. minucie meczu z Borussią Monchengladbach (3:1)
Robert Lewandowski (Bayern Monachium) – cały mecz i gol z Freiburgiem (1:1)
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) – poza kadrą w meczu z Wolfsburgiem (2:0)
Waldemar Sobota (St. Pauli) – wszedł w 61. minucie i dostał żółtą kartkę w meczu z MSV Duisburg (0:0)
Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen 05) – cały mecz z FC Kaiserslautern (2:4)

 

ROSJA

 

Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa) – na ławce w meczu z Dynamem Moskwa (1:0)
Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa) – cały mecz z Dynamem Moskwa (1:0)
Damian Szymański (Achmat Grozny) – cały mecz ze Spartakiem Moskwa (1:3)

 

STANY ZJEDNOCZONE

 

Przemysław Frankowski (Chicago Fire) – cały mecz z New York RB (1:0)
Kacper Przybyłko (Bethlehem Steel) – poza kadrą w meczu z Memphis 901 (0:1), poza kadrą w meczu z Pittsburgiem (2:2)
Przemysław Tytoń (FC Cincinnati) – poza kadrą w meczu z Philadelphia Union (0:2)

 

TURCJA

 

Michał Pazdan ( MKE Ankaragucu) – następny mecz (z Fenerbahce) w niedzielę 7.04
Jakub Kosecki (Adana Demirspor) – następny mecz (z Efjet Afyonspor) w niedzielę 7.04
Adam Stachowiak (Denizlispor) – mecz z Altay SK w środę 3.04

 

UKRAINA

 

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów) – mecz z Zorią w środę 3.04

 

WŁOCHY


Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua) – na ławce w meczu z AC Milan (1:0)
Karol Linetty (Sampdoria Genua) – cały mecz z AC Milan (1:0)
Arkadiusz Reca (Atalanta) – wszedł w 62. minucie meczu z Parmą (3:1)
Thiago Cionek (SPAL 2013) – cały mecz i żółta kartka z Frosinone (1:0)
Paweł Jaroszyński (Chievo Werona) – 53 minuty w meczu z Cagliari (0:3)
Mariusz Stępiński (Chievo Werona) – cały mecz z Cagliari (0:3)
Krzysztof Piątek (AC Milan) cały mecz z Sampdorią (0:1)
Łukasz Teodorczyk (Udinese) – poza kadrą meczową z Genoą (2:0)
Wojciech Szczęsny (Juventus) – cały mecz z Empoli (1:0)
Łukasz Skorupski (Bologna FC) – cały mecz z Sassuolo (2:1)
Arkadiusz Milik (Napoli) – cały mecz, gol i żółta kartka z Romą (4:1)
Piotr Zieliński (Napoli) – pauzował z żółte kartki w meczu z Romą (4:1)
Bartosz Salamon (Frosinone) – cały mecz i żółta kartka ze SPAL (0:1)
Bartłomiej Drągowski (Empoli) – cały mecz z Juventusem (0:1)
Michał Marcjanik (Carpi FC 1909) – na ławce w meczu z Crotone (1:2)
Tomasz Kupisz (Livorno) – na ławce w meczu z Perugią (1:3)
Przemysław Szymiński (Palermo) – na ławce w meczu z Cosenzą (1:1)
Radosław Murawski (Palermo) – 45 minut i żółta kartka w meczu z Cosenzą (1:1)
Paweł Dawidowicz (Hellas Werona) – cały mecz z Cremonese (1:1)