Magazyn Fortuna 1 Ligi: Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
Magazyn Fortuna 1 Ligi: Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra
fot. Polsat Sport

W poniedziałkowym Magazynie Fortuna 1 Ligi podsumujemy wydarzenia 26. kolejki drugiego poziomu rozgrywkowego w Polsce. Na dziewięć serii gier przed końcem sezonu murowanym kandydatem do awansu wydaje się być Raków Częstochowa, a konsekwentnie w kierunku "piłkarskiego raju" zmierza również ŁKS Łódź. Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi na portalu Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra.

W środę rozegrane zostaną zaległe mecze 25. serii gier. Podopieczni Marka Papszuna będą mogli jednak odpocząć, ponieważ 23 marca rozegrali swój mecz ze Stomilem Olsztyn (1:1). W Częstochowie w kolejnych dniach może być jednak niespokojnie, ponieważ ręce po trenera Rakowa wyciąga zarówno Lech Poznań, który w niedzielę pożegnał się z Adamem Nawałką, jak i Legia Warszawa. "Wojskowi" są zdruzgotani porażką 0:4 z Wisłą Kraków i przy ulicy Łazienkowskiej 3 zaczęły pojawiać się głosy wzywające do zwolnienia ekscentrycznego trenera Ricardo Sa Pinto.

 

Właściciel Rakowa Michał Świerczewski przyznał w niedzielę wieczorem, że otrzymał telefony z Warszawy, Poznania i... Białegostoku!

 

"Dzwonili... z Warszawy. Dzwonili też z Poznania. Z Poldasia też dzwonili, ale ich nie stać. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji. Nie wiem czy sprzedawać, czy też czekać na wzrost wartości. Doradźcie proszę co robić" - napisał właściciel w poście.

 

 

W programie zostanie wyemitowany również materiał o przyjaźni Dariusza Dudka i Mariusza Rumaka, których zespoły spotkały się w ramach 26. kolejki. Prowadzona przez pierwszego z wymienionych GieKSa rozgromiła Odrę w Opolu 4:0, a Dudek podziękował Rumakowi po meczu za naukę, publikując na swoim profilu instagramowym stosowny post.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by DARIUSZ DUDEK TRENER (@dariuszdudek.official) on Mar 30, 2019 at 1:29pm PDT

 

Prowadzący: Marcin Feddek.
Eksperci: Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba.

 

WYNIKI I TABELA FORTUNA 1 LIGI

 

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od godziny 20.30 na portalu Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie