MB Boxing Night. Trener Młodzińskiego: Mieliśmy trzy oferty, ale chcieliśmy się bić o pas

Sporty walki

Nawet się zastanawialiśmy. Mieliśmy trzy oferty, ale to jest walka o pas - przyznał Gabriel Skiba, trener Kamila Młodzińskiego (11-2-4, 6 KO). Już w sobotę w Katowicach odbędzie się gala MB Boxing Night: Ostatni Taniec.

Młodziński spróbuje odnieść czwarte zwycięstwo z rzędu. Na gali MB Boxing Night: Ostatni Taniec jego rywalem będzie Damian Wrzesiński. Jaki to przeciwnik?

 

- Trudny, ciężki, ale do przejścia. Jest niewygodny, bo bije te ciosy zza pleców. Na to będę musiał uważać. Wdrożyłem się jednak w temat, przerabiam taktykę, więc jestem gotowy - przyznał zawodnik z Mysłowic.

 

Wrzesiński jest bardzo aktywnym pięściarzem. W zeszłym roku stoczył pięć pojedynków, żadnego nie przegrał, a okazał się lepszy m.in. od Michała Chudeckiego. Młodziński może pochwalić się trzema starciami w 2018 roku. Jego trener Gabriel Skiba nie ukrywa, że zdecydowali się na starcie z "Wrzosem" ze względu na stawkę, jaką będzie pas mistrza Polski w wadze super lekkiej.

- Mieliśmy trzy propozycje, ale to jest walka o pas. Nawet się nie zastanawialiśmy. Damian to wielki wojownik, więc przygotowujemy się jak do mistrza świata - powiedział.

 

- Ten pas powinien być u mnie po walce z Michałem Leśniakiem. Stanie się tak dopiero teraz - stwierdził Młodziński. - Poszedłem do przodu, co wielu kibiców zauważyło. Czeka nas emocjonująca walka - dodał.

 

Transmisja gali MB Boxing Night: Ostatni Taniec od 17:30 w sobotę w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight oraz od 20.00 w Super Polsacie.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze