MLS: Ibrahimović wciąż zachwyca! Efektowne wykonanie rzutu karnego przez Szweda (WIDEO)

Zlatan Ibrahimović zaliczył wymarzony powrót do składu Los Angeles Galaxy po kontuzji. Szwedzki napastnik zapewnił swojej ekipie zwycięstwo 2:1 nad Portland Timbers. 37-latek zachwycił kalifornijskich fanów kapitalnie wykonanym rzutem karnym a'la Antonin Panenka.

Wynik spotkania "Ibra" otworzył w 33. minucie strzałem z rzutu karnego. Goście zdołali wyrównać tuż przed przerwą za sprawą trafienia Jeremy'a Ebobisse'a. Jednak były gwiazdor m.in. Paris Saint-Germin czy Manchesteru United, nie powiedział ostatniego słowa w tym spotkaniu. W 65. minucie po raz drugi podszedł do jedenastki, którą w brawurowy sposób zamienił na gola.

Rosły napastnik zabawił się z bramkarzem rywali - Jeffem Attinellą. Były kapitan reprezentacji Szwecji uderzył a'la Panenka. I trzeba przyznać, że podcina w stylu słynnego przed laty Czecha wyszła mu perfekcyjnie.

Ibrahimović w tym sezonie rozegrał swój drugi mecz w lidze MLS. Na swoim koncie ma trzy trafienia. Jego kontrakt z LA Galaxy obowiązuje do końca grudnia 2019 roku.