PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Asseco Resovia zmierzy się z GKS Katowice w pierwszym meczu rywalizacji o siódme miejsce w PlusLidze. Podopieczni Gheorghe Cretu dwukrotnie przegrali z GieKSą w fazie zasadniczej. Czy w najważniejszych meczach sezonu pokuszą się o rewanż? Relacja na żywo i wynik meczu Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice na Polsatsport.pl.

Gra o siódme miejsce z pewnością nie jest szczytem marzeń rzeszowian. Na awans do play-off nieco jednak zabrakło. Siatkarze Asseco Resovii fatalnie rozpoczęli sezon. W rundzie rewanżowej prezentowali się jednak znacznie lepiej i po zakończeniu fazy zasadniczej plasowali się na siódmej pozycji. Aby obronić ten wynik będą musieli pokonać ósmy GKS Katowice w rywalizacji do dwóch zwycięstw. Nie będzie to jednak proste. 

 

Dwa poprzednie spotkania tych drużyn w obecnym sezonie zakończyły się zwycięstwami GieKSy 3:0. W trzeciej kolejce, 22 października siatkarze z Rzeszowa nawiązali wyrównaną walkę, a w styczniowym rewanżu dość gładko ulegli rywalom.

 

Oba zespoły na koniec pierwszej fazy rozgrywek miały identyczny bilans spotkań (11 zwycięstw i 13 porażek). Asseco Resovia uzbierała jednak o trzy punkty więcej.

 

Relacja na żywo i wynik meczu Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

 

WYNIKI I TERMINARZ PLUSLIGI

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie