Rossard bombardował na Podpromiu! Fenomenalna seria Francuza na zagrywce

Siatkówka

Thibault Rossard był najbardziej wyróżniającą się postacią Asseco Resovii Rzeszów w meczu z GKS Katowice. Francuz nie bez przyczyny został wybrany MVP spotkania. Próbkę swoich umiejętności zaprezentował w premierowej odsłonie posyłając na stronę rywali serię pięciu atomowych zagrywek z rzędu.

Asseco Resovia nie najlepiej rozpoczęła to spotkanie (1:5). Podopieczni Gheorhe Cretu mieli kolosalne problemy z przebiciem się przez blok katowiczan. Przy stanie 8:10 na zagrywce pojawił się jednak Rossard i nie dość, że odrobił straty, to jeszcze dał swojemu zespołowi trzypunktowe prowadzenie.

 

Dopiero przy stanie 13:10 trener Piotr Gruszka wprowadził na boisko Gonzalo Quirogę. Argentyński przyjmujący wykonał swoje zadanie przyjmując bardzo dokładnie i umożliwiając Marcinowi Komendzie rozegranie do lewego skrzydła. Tam czekał Thomas Rousseaux, który pewnym uderzeniem zakończył męki katowickiego zespołu.

 

Ostatecznie lepsi 3:0 okazali się siatkarze z Rzeszowa. Starcie rewanżowe zostanie rozegrane w sobotę 6 kwietnia o godzinie 20:30. Transmisja w Polsacie Sport Extra.

 

Seria Thibault Rossarda w załączonym materiale wideo.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie