Bramkarz reprezentacji Anglii starł się z kibicem! Wyciekło nagranie (WIDEO)

Piłka nożna
Bramkarz reprezentacji Anglii starł się z kibicem! Wyciekło nagranie (WIDEO)
fot. PAP

Jordan Pickford został przedstawiony w negatywnym świetle. Do sieci wyciekło bowiem nagranie, na którym starł się z jednym z kibiców. Everton bada całą sprawę.

25-letni bramkarz urodził się w Washington, a więc niedaleko Sunderlandu. To właśnie w szkółce tego klubu zaczynał karierę i dzięki niej usłyszał o nim świat. Po kilku sezonach Everton zapłacił za niego około 30 milionów funtów.

 

Pickford pojawił się w Sunderlandzie w niedzielę po finałowym spotkaniu EFL Trophy między byłą drużyną a Portsmouth. Lepsi byli ci drudzy, którzy triumfowali po rzutach karnych. To jednak nie przeszkodziło bramkarzowi w odwiedzeniu kilku pubów. Kiedy przebywał w jednym z nich, pewni fani zaczęli z niego szydzić. Prawdopodobnie byli oni sympatykami Newcastle United - największego rywala Sunderlandu.

 

To jednak nie sprowokowało Pickforda, który pozował do zdjęć z kibicami Sunderlandu. Sytuacja się zmieniła, kiedy bramkarz znalazł się w innym barze. Tym razem postronni ludzie wzięli sobie za cel partnerkę piłkarza. Tego było za wiele, więc Pickford postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość. Doszło do krótkiej bójki. 25-latek szybko został powstrzymany, nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

 

- Ktoś obraził partnerkę Jordana, a ten oszalał. Ruszył na niego, ale go nie trafił. Nagranie wygląda znacznie gorzej w porównaniu do tego, co się wydarzyło. Wszystko trwało sześć, może siedem sekund - powiedziało źródło angielskich mediów.

 

Everton wydał krótkie oświadczenie, w którym poinformował zbadanie sytuacji.

WYNIKI I TABELA PREMIER LEAGUE

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze