Pierwsze wzmocnienie MKS Będzin! Poznaliśmy nazwisko rozgrywającego

Siatkówka
Pierwsze wzmocnienie MKS Będzin! Poznaliśmy nazwisko rozgrywającego
fot. mksbedzin.pl

TJ Sanders będzie kierować grą MKS Będzin w sezonie 2019/20. – Bardzo się cieszę, że historia zatoczyła koło i jesienią znów zagram w Będzinie – przyznał reprezentant Kanady, który w zagłębiowskiej ekipie wystąpi z numerem 1.

TJ Sanders stanowił już o sile MKS w drugiej połowie sezonu 2015/16. Do zespołu znad Czarnej Przemszy dołączył na zasadzie transferu medycznego, zastępując kontuzjowanego Harrisona Peacocka. Pod wodzą trenera Stelio DeRocco rozegrał 11 spotkań (42 sety), w których zdobył 23 punkty (8 zagrywką, 8 blokiem i 5 atakiem). 
 
Miło wspominam czas spędzony w Będzinie. Tu odbudowałem się i złapałem głębszy oddech. Chciałbym, aby sezon 2019/20 był najlepszym sezonem będzińskiego klubu w PlusLidze. Jego kibice z pewnością na to zasługują, a ja dołożę wszelkich starań, abyśmy wspólnie mogli jak najczęściej unosić ręce w geście triumfu – powiedział zawodnik. 
TJ Sanders wniesie do drużyny bagaż międzynarodowych doświadczeń, zdobyty zarówno w rozgrywkach klubowych jak i reprezentacyjnych. 27-letni Kanadyjczyk ma w swoim dorobku m.in. grę w europejskich pucharach i na mistrzostwach światach, a także brązowy medal Ligi Światowej (2017). Był zawodnikiem m.in. Trefla Gdańsk (2017–18), a ostatnio Halkbanku Ankara.
 
Siatkarze MKS w obecnych rozgrywkach zajęli 13. (ostatnie) miejsce w PlusLidze. W kolejnym sezonie drużynę ma poprowadzić trener Jakub Bednaruk, mówi się też o sporych wzmocnieniach kadrowych. 
RM, mksbedzin.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze