MB Boxing Night: Czas dokończyć trylogię! Gromadzki weźmie rewanż na Rzadkoszu?

Sporty walki

Podczas gali MB Boxing Night: Ostatni Taniec dojdzie do trzeciej walki Mateusza Rzadkosza (9-0-1, 3 KO) z Tomaszem Gromadzkim (9-1-1, 3 KO). Więcej do udowodnienia ma "Zadyma", który już raz przegrał z młodszym o trzy lata rywalem.

Trylogia pod tytułem Rzadkosz vs Gromadzki rozpoczęła się w lutym 2016 roku podczas gali w Radomiu. Wtedy po sześciu rundach sędziowie orzekli remis. Rewanż przyszedł pod koniec 2017 roku na gali "Noc Wojowników", gdzie walką wieczoru było starcie Tomasza Adamka z Fredem Kassim. Tym razem sędziowie punktowi nie byli już potrzebni... Rzadkosz wygrał przez techniczny nokaut w piątek rundzie.

 

Bilety na MB Boxing Night dostępne na ebilet.pl.

 

Od tego czasu młodszy o trzy lata zawodnik wygrał trzy pojedynki, z Levanem Shonią, Levanim Lukhutashvilim oraz Valentynem Zbrozhkiem. Gromadzki od tamtej porażki do ringu wychodził czterokrotnie i również ani razu nie przegrał. W pokonanym boju zostawiał Wojciecha Wierzbickiego, Mariusza Runowskiego, Uladzimira Kharkevicha oraz Tomasza Gargulę.

 

- Będę chciał pokazać, że wtedy to był lucky punch. Takie ciosy wchodzą raz na 100 przypadków. Nie dam się złapać na ten trick. Jestem nastawiony na to, że będę wstawał choćby nie wiem co! Oddam serce w ringu - stwierdził Gromadzki. Szanse na rewanż "Zadyma" będzie miał już 6 kwietnia w katowickim Spodku.

 

Transmisja gali MB Boxing Night: Ostatni Taniec od 17:30 w sobotę w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight oraz od 20.00 w Super Polsacie.

 

Bilety na MB Boxing Night dostępne na ebilet.pl.

 

Skróty obu walk Rzadkosza z Gromadzkim w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie