Mielewski i Lepa szukają trzeciego libero. Zatorski, Wojtaszek i...

Siatkówka

Mówisz libero, myślisz Paweł Zatorski. Kto ewentualnie mógłby liczyć na powołanie do kadry prowadzonej przez Vitala Heynena? Nad tym debatowali dziennikarze Polsatu Sport Jerzy Mielewski i Marcin Lepa.

Pozycja Zatorskiego w kadrze nie podlega dyskusji. Siatkarz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle ma pewne miejsce w składzie i wydaje się, że tylko kłopoty zdrowotne bądź nagłe załamanie formy mogłyby sprawić, że straciłby miejsce w składzie. Jego zmiennikiem jest Damian Wojtaszek z ONICO Warszawa.

 

- To jest dwójka pewniaków. Biorąc jednak pod uwagę, że trener Heynen też da odpocząć Zatorskiemu, tak jak to miało miejsce w poprzednim sezonie, kto będzie tym trzecim? - zastanawiał się Mielewski.

 

Kto ewentualnie mógłby liczyć na powołanie - Michał Żurek (Indykpol AZS Olsztyn), Jakub Popiwczak (Jastrzębski Węgiel), Kacper Piechocki (PGE Skra Bełchatów)?

 

- W poprzednim sezonie, ku naszemu zaskoczeniu, był to Żurek. Gdzieś dalej widzieliśmy Popiwczaka i ewentualnie Piechockiego - stwierdził Lepa.

 

- Zatorski, Wojtaszek i Popiwczak. On sobie wywalczył to miejsce - wskazał Mielewski.

 

- Popiwczak? W poprzednim sezonie pamiętam, jak trener argumentował, że nie. Jeszcze mówił, że to był gorszy sezon niż dwa lata temu. Teraz, będąc w czwórce, nie wiem, jakie musi jeszcze dać argumenty, by Heynen go jednak powołał - zakończył Lepa.

 

Fragment Prawdy Siatki w załączonym materiale wideo. Cały odcinek do obejrzenia TUTAJ.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie