Daszkiewicz: Cały czas się rozwijam. Udowodnię to na gali w Łomży

Sporty walki

- Czuję się dobrze i wiem, że poczyniłem duże postępy, co z pewnością będzie widoczne podczas najbliższej walki - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl Norbert Daszkiewicz (0-0).

Daszkiewicz to utytułowany zapaśnik, który w piątek zadebiutuje na gali Armia Fight Night 5. Zawodnik Berkut WCA Fight Team postara się pójść śladami swojego klubowego kolegi Damiana Janikowskiego, który udanie wszedł w nową formułe walki.

 

- Porównywanie mnie do Damiana jest rzeczą naturalną. Pochodzimy z jednego miasta i trenowaliśmy w tym samym klubie. Stawianie mnie w jednym szeregu z zawodnikiem tej klasy to dla mnie spore wyróżnienie. Jego wsparcie i pomoc miały duży wpływ na to, że wystąpię w Łomży - powiedział multimedalista mistrzostw Polski w zapasach.

 

Daszkiewicz to wicemistrz świata kadetów w zapasach z 2015 roku w stylu klasycznym do 69 kilogramów. Jego przeciwnikiem podczas gali będzie Kamil Goral (0-0).

 

- Bardzo szybko się uczę i jestem zdeterminowany do ciężkich treningów i nabywania nowych umiejętności w różnych sztukach walki. Czuję się dobrze i wiem, że poczyniłem duże postępy, co z pewnością będzie widoczne podczas najbliższej walki - dodał.

 

Transmisja gali Armia Fight Night 5 w piątek od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight i od 20:30 w Polsacie Sport.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze