Efektowny gwóźdź Nowakowskiego. "Heynen byłby zadowolony"

W trzecim secie meczu, którego stawką było dziewiąte miejsce w PlusLidze, Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn Piotr Nowakowski popisał się nieprzeciętnej urody atakiem. Środkowy "Gdańskich Lwów" trafił w trzeci metr boiska rywali.

Takiego uderzenia nie powstydziliby się najlepsi środkowi na świecie. Śmiało można powiedzieć, że do tego elitarnego grona należy Nowakowski. Udowodnił to prezentując kapitalnego gwoździa przy stanie 8:5 w trzecim secie.

- Siedzę i kiwam głową, ale przed oczami mam Vitala Heynena, który na pewno byłby zadowolony z takiego zagrania - powiedział komentujący ten mecz Łukasz Kadziewicz.

Trefl Gdańsk wygrał to spotkanie 3:0. W poprzednim okazał się lepszy w tym samym stosunku setów i zajął dziewiąte miejsce w PlusLidze.