Jonak: Jakbym miał taki "skalp", to byłoby naprawdę coś

Sporty walki

Damian Jonak (41-0-1, 21 KO) jest pewny siebie przed walką z Andrew Robinsonem (22-4-1, 6 KO), z którym zmierzy się na gali MB Boxing Night: Ostatni Taniec. - Ma ładne złote ząbki. Mam na rozkładzie dwóch zawodników, którym wybiłem zęby, więc jakbym miał taki "skalp", to byłoby naprawdę coś - powiedział.

Artur Łukaszewski: Jaka to będzie walka?

 

Damian Jonak: Wszyscy to zobaczymy w hali bądź przed telewizorami. Emocji nie zabraknie. Mój rywal ma bardzo dobre warunki do tego, by zawiesić wysoko poprzeczkę.

 

Zwierzę. Tak przynajmniej sam o sobie mówi.

 

Szczerze mówiąc to wszyscy jesteśmy zwierzętami, więc nie jest to nic dziwnego. A tak zupełnie serio, pożyjemy, zobaczymy. Wszystko zweryfikuje ring. Gadki przed walkami są różne. Trzeba to brać z przymrużeniem oka.

 

Oprócz tego, że chcesz wygrać, to chcesz jeszcze coś zabrać na pamiątkę.

 

Ma ładne złote ząbki. Mam na rozkładzie dwóch zawodników, którym wybiłem zęby, więc jakbym miał taki „skalp”, to byłoby naprawdę coś.

 

Co zmienił twój nowy trener Gus Curren?

 

Trener skupił się, by udoskonalić rzeczy, które są u mnie na plus. Na przykład pracę lewą ręką i przede wszystkim balans ciałem.

 

Transmisja gali MB Boxing Night: Ostatni Taniec od 17:30 w sobotę w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight oraz od 20.00 w Super Polsacie.

Artur Łukaszewski, MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze