MB Boxing Night: Ostatni Taniec. Ceremonia ważenia na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News

Sporty walki
MB Boxing Night: Ostatni Taniec. Ceremonia ważenia na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News
fot. MB Promotions

Już w najbliższą sobotę katowicki Spodek zamieni się w arenę, na której swoje boje stoczą uczestnicy gali MB Boxing Night: Ostatni Taniec. Zanim jednak pięściarze wejdą do ringu, będą musieli stanąć na wadze, by dowieść, że wypełnili limity wagowe. Transmisja ceremonii ważenia przed galą MB Boxing Night: Ostatni Taniec na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News.

Organizacja kierowana przez Mateusza Borka rośnie w siłę. Wystarczy powiedzieć, że najbliższa gala spod szyldu MB Promotions odbędzie się w miejscu kojarzonym z najważniejszymi sportowymi wydarzeniami w Polsce. To właśnie w Spodku reprezentacja polskich siatkarzy sięgnęła w 2014 roku po złoty medal mistrzostw świata. Teraz z jego wnętrza słychać będzie grzmoty, bowiem naprzeciw siebie stanie wielu wysokiej klasy pięściarzy.

 

Wyrównana rozpiska stanowi największą siłę gali z podtytułem "Ostatni Taniec". Kto wyjdzie zwycięski z ostatniej części trylogii Mateusz Rzadkosz (9-0-1, 3 KO) - Tomasz Gromadzki (9-1-1, 3 KO)? Czy Nikodem Jeżewski (16-0-1, 9 KO) poradzi sobie z posiadającym imponujący rekord Shawndellem Terellem Wintersem (11-1, 10 KO)? Czy Mariusz Wach (33-4, 17 KO) przełamie się po niedawnej porażce i pośle na deski Martina Bakole Ilunga (11-1, 8 KO) w pojedynku królewskiej kategorii? A może "show" skradnie walka wieczoru, w której nokautujący rywala za rywalem Robert Parzęczewski (22-1, 15 KO) skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem świata Dmitriim Czudinowem (21-4-2, 13 KO). Stawką dwóch ostatnich pojedynków będzie Międzynarodowe Mistrzostwo Polski.

 

Przed pierwszym gongiem dojdzie jednak do weryfikacji czy wszystkim zawodnikom uda się wypełnić limity wagowe.

 

- Okres przygotowawczy przebiegł dobrze. Może poza jednym wyjątkiem. Na ostatnich sparingach przeciążyłem plecy, złapałem stan zapalny, ale jest bardzo dobrze. W dniu walki będę świeży. O limit wagowy się nie boję - przyznał niedawno "Arab".

Transmisja ceremonii ważenia przed galą MB Boxing Night: Ostatni taniec od godziny 18.00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News.

 

Bilety na MB Boxing Night dostępne na ebilet.pl.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie