MB Boxing Night: Zawrotny rekord uczestników gali "Ostatni Taniec"

Sporty walki
MB Boxing Night: Zawrotny rekord uczestników gali "Ostatni Taniec"
fot. MB Promotions

Już w sobotę w katowickim Spodku odbędzie się kolejna gala zorganizowana przez MB Promotions. Podczas wydarzenia posiadającego podtytuł "Ostatni Taniec" do ringu wejdą m.in. Robert Parzęczewski, Mariusz Wach, Damian Jonak, Nikodem Jeżewski czy były mistrz świata Dmitrii Czudinow. Na uwagę zasługuje z pewnością łączny rekord wszystkich biorących udział w wydarzeniu pięściarzy.

Łączny rekord głównych bohaterów gali MB Boxing Night: Ostatni taniec prezentuje się nader efektownie! Rzadko zdarza się, by na jednej gali organizowanej w Polsce, tak wielu bokserów miało tak wyśrubowane wyniki. I nie chodzi tu tylko wyłącznie o liczbę zwycięstw poszczególnych zawodników, ale również o niewielką liczbę przegranych, które obciążają ich konta.

 

Łącznie pięściarze biorący udział w wydarzeniu MB Boxing Night: Ostatni Taniec uzbierali 264 zwycięstwa (141 KO), 33 porażki oraz 15 remisów.

 Sporą cegiełkę do takiego wyniku dołożył niepokonany Damian Jonak, który może poszczycić się imponującym rekordem 41-0-1, 17 KO. Wrażenie robią również dokonania Parzęczewskiego, Wacha, Jeżewskiego, a także ich przeciwników: Czudinowa, Martina Bakole Ilunga, Andrew Robinsona, Shawndella Terella Wintersa.

 

Bilety na galę MB Boxing Night: Ostatni Taniec na ebilet.pl.

 

Karta walk MB Boxing Night: Ostatni Taniec:

 

Waga super średnia, 10 rund: Robert Parzęczewski (22-1, 15 KO) - Dmitrii Czudinow (21-4-2, 13 KO) - o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski
Waga ciężka, 10 rund: Mariusz Wach (33-4, 17 KO) - Martin Bakole Ilunga (11-1, 8 KO) - o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski
Waga średnia, 8 rund: Damian Jonak (41-0-1, 21 KO) - Andrew Robinson (22-4-1, 6 KO)
Waga junior ciężka, 8 rund: Nikodem Jeżewski (16-0-1, 9 KO) - Shawndell Terell Winters (11-1, 10 KO)
Waga średnia, 8 rund: Patryk Szymański (19-1, 10 KO) - Robert Talarek (23-13-2, 15 KO)
Waga super lekka, 10 rund: Damian Wrzesiński (16-1-2, 5 KO) - Kamil Młodziński (11-2-4, 6 KO) - o mistrzostwo Polski
Waga super średnia, 8 rund: Mateusz Rzadkosz (9-0-1, 3 KO) - Tomasz Gromadzki (9-1-1, 3 KO)

 

Bilety na galę MB Boxing Night: Ostatni Taniec na ebilet.pl.

 

Transmisja gali MB Boxing Night: Ostatni Taniec od 17:30 w sobotę w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight oraz od 20.00 w Super Polsacie.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie