Ojciec chciał wyleczyć syna z kibicowania Tottenhamowi. Poszukiwał hipnotyzera

Piłka nożna
Ojciec chciał wyleczyć syna z kibicowania Tottenhamowi. Poszukiwał hipnotyzera
fot. PAP

Odmienne sympatie klubowe w jednej rodzinie zawsze budzą sporo kontrowersji. Tak było i tym razem. Do sieci trafiła nietypowa oferta, którą można było znaleźć na jednym z angielskich portali ogłoszeniowych. Ojciec sześciolatka zaoferował trzy tysiące funtów dla hipnotyzera, który "wyleczy" jego syna z kibicowania drużynie Tottenhamu. Sam tata chłopca jest zagorzałym kibicem Arsenalu.

Nieszczęśliwy ojciec zaoferował trzy tysiące funtów ochotnikowi, który zmieni sympatie klubowe jego syna. Tata sześciolatka nie mógł znieść, że dziecko kibicuje Spurs, podczas gdy on sam jest zagorzałem fanem drugiego klubu z północnego Londynu. "Mam nietypowy problem. Odkąd Harry Kane został królem strzelców na mundialu, mój syn zaczął kibicować "Kogutom" - napisał na portalu.

Zdesperowany tata przez dłuższy czas zbierał pieniądze, by skorzystać z usług hipnotyzera. W ogłoszeniu przyznał, że jego żona nic nie wie o zamieszczonej ofercie, ponieważ jak przyznał "w tej sytuacji łatwiej o przebaczenie, niż o pozwolenie". Ochotnik, który podejmie się "odczarowania" chłopca musi zmienić preferencje dziecka przed startem nowego sezonu.

Na koniec ogłoszenia ojciec zaznaczył, że zadanie może być niewykonalne i w razie niepowodzenia wciąż będzie kochał swojego syna i cieszył się z dzielenia wspólnych piłkarskich emocji.

"Wiem, że to trochę szalone prosić o takie rzeczy, ale bardzo bym chciał spędzać każdy weekend z moim dzieckiem oglądając mecze. Nawet jeśli będzie wspierał Tottenham. Oczywiście byłoby nam łatwiej, gdybyśmy wspierali tę samą drużynę. Wspólnie byśmy kolekcjonowali wspomnienia" - napisał.

WYNIKI I TABELA PREMIER LEAGUE

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze