Eksplozja radości siatkarzy i kibiców Aluron Virtu Warty (WIDEO)

Siatkówka

To był z pewnością historyczny moment dla Zawiercia! Siatkarze Aluron Virtu Warty pokonali Cerrad Czarnych Radom i awansowali do czołowej czwórki PlusLigi. To największy sukces w historii klubu, który dopiero drugi sezon gra w ekstraklasie.

Aluron Virtu Warta Zawiercie w rozgrywkach PlusLigi wystąpiła po raz pierwszy w sezonie 2017/18 i zajęła w nich dziewiąte miejsce. Przed rozpoczęciem obecnego sezonu podopieczni trenera Marka Lebedewa nie byli stawiani w gronie kandydatów do walki o medale. Sprawili jednak największą niespodziankę tych rozgrywek, awansując do czołowej czwórki. Po wywalczeniu decydującego punktu, w zawierciańskiej hali nastąpił prawdziwy wybuch radości. Cieszyli się zarówno siatkarscy bohaterowie tego widowiska, jak i kibice  Aluron Virtu Warty.

 

Kolejnym rywalem siatkarzy z Zawiercia będzie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, a stawką tej rywalizacji - miejsce w finale PlusLigi. Czy Jurajscy Rycerze nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w tym sezonie i są w stanie ograć najlepszą drużynę fazy zasadniczej?

 

Radość w Zawierciu po awansie do półfinału w załączonym materiale wideo.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie