Piłka nożna

Powstała nowa piosenka na cześć Piątka! Raper...

W końcówce hitu ligi włoskiej doszło do spięcia między Piątkiem, a Mandzukiciem. W 87. minucie nasz rodak nie bał się wygarnąć Chorwatowi jego niewłaściwego zachowania. Mowa o sytuacji, gdy napastnik Juve z premedytacją kopnął kapitana Milanu - Alessio Romagnoliego, gdy ten wstawał z murawy.

Zachowanie niespełna 33-letniego wicemistrza świata dostrzegł Piątek, który natychmiast ruszył w jego kierunku. Z groźną miną powiedział mu prosto w oczy, co uważa o jego postawie. Mandzukić, który w tym spotkaniu pełnił rolę kapitana "Starej Damy", nie zdążył zareagować bowiem błyskawicznie doskoczył do nich Szczęsny. Bramkarz reprezentacji Polski był bardzo konkretny w swojej reakcji, zdecydowanie wkraczając między obu napastników. 42-krotny reprezentant Polski chwycił swojego młodszego kolegę z kadry za ramiona rozdzielając i zapobiegając awanturze.

 

W przeszłości z krewkim napastnikiem mistrza Włoch, na boisku starł się również Robert Lewandowski. 89-krotny reprezentant Chorwacji prowokował wówczas gracza Bayernu Monachium.

 

Piątek ma w tym momencie 21 trafień i razem z Fabio Quagliarellą przewodzi klasyfikacji strzelców, a do końca sezonu pozostało jeszcze siedem kolejek.

 

Mecze Serie A są transmitowane na antenach Eleven Sports.

 

WYNIKI I TABELA SERIE A