Mistrz UFC "udusił" kibica! (WIDEO)

Sporty walki

Najlepszy zawodnik wagi półciężkiej Jon Jones (24-1-1NC, 10 KO, 6 SUB) znajduje się aktualnie w Niemczech, gdzie odbywają się targi fitnes FIBO. Swój wolny czas wykorzystał na m.in. spotkania z kibicami. Jeden z nich miał dość nietypową prośbę, którą Amerykanin oczywiście spełnił.

"Bones" to dla wielu najlepszy zawodnik w historii MMA. W trakcie zawodowej kariery przegrał tylko raz i to przez dyskwalifikację z powodu nielegalnych uderzeń. Ostatni raz mogliśmy podziwiać jego umiejętności w marcu tego roku, kiedy to na UFC 235 spokojnie wypunktował Anthony'ego Smitha. Była to pierwsza obrona pasa wywalczonego pod koniec 2018 roku.

 

Aktualnie Jones przygotowuje się do kolejnego pojedynku - w lipcu zmierzy się na gali UFC 239 w Las Vegas z Thiago Santosem. Na razie jednak przebywa w Niemczech, gdzie wziął udział w targach fitness. Podczas jednego z pokazów spotkał się z kibicami, którzy pytali go różne rzeczy. Jeden z nich poszedł o krok dalej, wychodząc z nietypową prośbą.

 

Otóż pewien fan poprosił Jonesa, by... go "udusił". Mistrz spełnił jego życzenie.

 

Na krótkim nagraniu widzimy powoli tracącego przytomność fana, który jednak szybko się pozbierał i... był niezwykle szczęśliwy, kiedy tylko się podniósł.

Skrót ostatniej walki Jonesa w załączonym materiale wideo.

Transmisja gali UFC 236 w nocy z soboty na niedzielę od 4.00 w Polsacie Sport.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze