Na czas strajku Lech Poznań zaprasza uczniów na stadion

Piłka nożna
Na czas strajku Lech Poznań zaprasza uczniów na stadion
fot. Cyfrasport

W związku ze strajkiem nauczycieli i zawieszeniem zajęć w szkołach, Lech Poznań zaprasza do siebie dzieci i młodzież. Od wtorku można za darmo zwiedzić stadion z przewodnikiem, a w środę zobaczyć trening piłkarzy pod wodzą trenera Dariusza Żurawia.

Klub ze stolicy Wielkopolski dość szybko zareagował na ogólnopolski strajk nauczycieli, choć jak przyznał rzecznik prasowy Lecha Maciej Henszel, trochę też przez przypadek. - W poniedziałek pod stadionem czworo chłopaków w wieku 8-10 lat grało w koszykówkę. Kilku naszych pracowników marketingu ich spotkało i zaprosiło na wycieczkę po stadionie. Dostali też darmowy voucher na jeden z najbliższych meczów Lecha. My natomiast stwierdziliśmy, że na czas strajku nauczycieli zapraszamy młodzież do lat 16 na zwiedzanie stadionu - powiedział Henszel.

 

Opiekun "Kolejorza" Dariusz Żuraw, mimo zbliżającego się niezwykle ważnego spotkania ligowego z Jagiellonią Białystok, zgodził się na obecność młodzieży na środowym treningu. Uczniowie muszą stawić się na stadionie ok. godz. 10.50 i mieć przy sobie legitymację szkolną.

 

"Trudno oszacować, ile osób pojawi się na jutrzejszym treningu. Natomiast po zajęciach będzie można zdobyć autografy piłkarzy i zrobić sobie zdjęcia. Myślę, że będzie to duża frajda dla młodzieży" - podkreślił rzecznik poznańskiego klubu.

 

WYNIKI I TABELA LOTTO EKSTRAKLASY

A.J., PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze