Liga Mistrzów: Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

W pierwszym meczu półfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy PGE Skrą Bełchatów i Cucine Lube Civitanovą górą byli Włosi, którzy wygrali 3:0 (25:14, 25:20, 25:23). Czy w rewanżu górą również będą zawodnicy prowadzeni przez Ferdinando De Giorgiego? Relacja na żywo z meczu Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów na Polsatsport.pl.

– Musimy przygotować nasze głowy na ten mecz i być tym zespołem z trzeciej partii pierwszego spotkania, a nie tym z dwóch pierwszych setów – powiedział trener bełchatowian Roberto Piazza. Odniósł się tym samym do seta, w którym PGE Skra nawiązała walkę z Lube i przegrała tę partię do 23.

Libero Kacper Piechocki przed rewanżem również szukał pozytywów w ostatniej partii pierwszego meczu. – W trzecim secie pokazaliśmy, że możemy walczyć z Lube jak równy z równym. Nie oszukujmy się jednak, bo przez pierwsze dwie partie na boisku nas nie było. Popełnialiśmy błędy, które nie powinny się zdarzać. Trzeba oddać rywalom, że zagrali dobrze, ale gdybyśmy od początku nawiązali walkę, to wynik mógłby być trochę inny - stwierdził cytowany przez stronę klubu.

Choć Włosi znakomicie radzą sobie zarówno w ligowych rozgrywkach, jak i w europejskich pucharach, rozgrywający tej drużyny Bruno Rezende zapowiedział, że nie ma mowy o lekceważeniu PGE Skry. – Musimy wejść w środowy pojedynek z taką samą koncentracją, energią i agresją jak w pierwszym meczu. Chcemy wygrać i awansować do finału w Berlinie, a żeby tak się stało, konieczne jest maksymalne skupienie – podkreślił słynny Brazylijczyk.

Relacja na żywo i wynik meczu Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.