Na start przejrzymy "De Telegraaf" (największa holenderska gazeta o nakładzie 800 tys. egzemplarzy - przyp. red) - rozpoczął przegląd prasy Niedzielan. - "Johan Cruyff Arena gotowa na pracę kaskaderską" - to tekst z pierwszej strony. - Ajax gotowy na wielki mecz - to kolejne z haseł, jakie można znaleźć na czołówce dziennika - cytuje Niedzielan. 

 

- Tutaj wszyscy mają nadzieję, że Ajax, który jest już w ćwierćfinale po fantastycznych meczach przeciwko Bayernowi i Realowi, będzie w stanie poradzić sobie również z Juventusem. W tej samej gazecie Jonathan Northcroft (dziennikarz Sunday Times - przyp. red) chwali bardzo Ajax, twierdząc, że cała Europa powinna brać przykład z amsterdamczyków. Zarówno jeśli chodzi o zarządzanie, administrację i sport. Zarzuca klubom angielskim, że kupują za ogromne pieniądze zawodników, a nie szkolą młodzieży. Ajax pod tym względem jest modelowy - opowiada Niedzielan.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.