- Straciliśmy gola po błędzie indywidualnym. Wydaje mi się, że nie obroniłem w tym meczu nic wyjątkowego - dodał golkiper Starej Damy, który zabrał głos w sprawie sposobu gry Holendrów. - Największe ryzyko grając przeciwko Ajaksowi jest wtedy, kiedy straci się piłkę przy rozegraniu akcji z tyłu. To zespół, który gra wysokim pressingiem i wtedy są bardzo groźni. Graliśmy więc czasami dłuższą piłkę - ocenił.

 

Występ Cristiano Ronaldo stał pod znakiem zapytania tak naprawdę do ostatniej chwili. Szczęsny wyznał, że o grze Portugalczyka w spotkaniu z Ajaksem wiedział już wtedy, gdy... CR7 nabawił się kontuzji. - To jest maszyna w tych rozgrywkach. Zrobił to, co robi najlepiej, czyli strzelił bramkę. Przed rewanżem nie jestem spokojny, ale mam nadzieję, że Ronaldo to powtórzy - zakończył bramkarz.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.