Totolotek Puchar Polski: VAR w akcji! Marciniak cofnął bramkę Rakowa Częstochowa (WIDEO)

Piłka nożna

Piłkarze Rakowa Częstochowa przez kilkadziesiąt sekund cieszyli się z wyrównującej bramki w półfinale Totolotek Pucharu Polski przeciwko Lechii Gdańsk. Sędzia Szymon Marciniak ostatecznie gola nie uznał.

Lider Fortuna 1 Ligi kontra lider Ekstraklasy... Drugi półfinał Totolotek Pucharu Polski zapowiadał się znakomicie ze względu na formę Rakowa Częstochowa oraz Lechii Gdańsk. W pierwszej połowie kibice oglądali jedno trafienie i było ono autorstwa gości. Do siatki trafił Artur Sobiech i to przedstawiciele najwyższego poziomu rozgrywkowego na tamten moment mogli się cieszyć z korzystnego wyniku.

 

Raków dążył jednak do wyrównania. Gospodarze nie grali źle i w końcu doczekali się trafienia. Przynajmniej tak im się wydawało. Z lewej strony dośrodkował Patryk Kun, a Petr Schwarz na raty wygrał pojedynek z Filipem Mladenovicem, by w końcu wpakować piłkę do siatki.

 

Kibice zebrani na stadionie w Częstochowie zaczęli wielką radość, która po chwili została przerwana. Sędzia Marciniak skorzystał z pomocy VAR i po kilkudziesięciu sekundach zmienił decyzję. Zauważył bowiem, że Schwarz zagrał piłkę ręką.

 

WYNIKI I DRABINKA PUCHARU POLSKI

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie