Kogo zabrakło w kadrze? Dyskusja o powołaniach selekcjonera Nawrockiego

Siatkówka

We wtorek trener reprezentacji Polski siatkarek Jacek Nawrocki ogłosił szeroką kadrę na sezon 2019. Czy wśród powołanych były jakieś zaskoczenia? A może kogoś w tej reprezentacji brakuje? W magazynie #7strefa zaproszeni goście wraz z prowadzącym dyskutowali o decyzjach kadrowych selekcjonera.

- Wciąż czekam na eksplozję talentu Mai Tokarskiej. Po pobycie w Japonii i w Turcji długo musiała czekać na przebicie się do pierwszego składu KS DevelopResu Rzeszów. Wydawało się, że jest to środkowa na lata dla reprezentacji Polski i jeżeli brakuje mi kogoś w powołaniach trenera Nawrockiego, to właśnie jej - powiedział Łukasz Kadzewicz.

 

- Patrząc jaki jest system naszej reprezentacji, to patrząc na dziewczyny, które będą grać na przyjęciu to: Martyna Grajber i Natalia Mędrzyk – najbardziej doświadczone i grały najwięcej. Mamy też Julię Twardowską i Natalię Murek. Dostrzegam w tym jakieś plusy. Bo system gry tej reprezentacji musi być oparty na bardzo dobrym przyjęciu zagrywki. Jeżeli to nam się uda, pojawi się więcej wariantów w ataku. Decyzję o ustawieniu konkretnych zawodniczek i ich rolach na boisku pozostawmy trenerowi - dodał Maciej Jarosz.

 

Cała dyskusja o powołaniach selekcjonera Jacka Nawrockiego w załączonym materiale wideo.

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie