Bieniek: Odchodzę z ZAKSY

Siatkówka
Bieniek: Odchodzę z ZAKSY
fot. Cyfrasport

Mateusz Bieniek potwierdził, że po zakończeniu sezonu odejdzie z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Nie chciał jednak zdradzić nazwy nowego pracodawcy. - Na razie nie mogę - wyjaśnił.

Bieniek jest siatkarzem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle od 2016 roku. Chociaż sezon jeszcze się nie skończył, reprezentant Polski już teraz ogłosił swoją decyzję.

 

- Mój kontrakt wygasa z końcem rozgrywek. Odchodzę z ZAKSY. Nie powiem gdzie, bo na razie nie mogę, ale już trąbią o tym wszyscy, są doniesienia. Wiem, że za mnie przyjdzie tutaj dobre zastępstwo - powiedział w rozmowie z rmf24.pl.

 

- Spędziłem trzy świetne lata w Kędzierzynie-Koźlu. Bardzo dużo zdobyliśmy wspólnie, bo i mistrzostwo i dwa razy Puchar Polski. Mam nadzieję, że po sezonie będę podwójnym mistrzem Polski. W Kielcach też byłem trzy lata. Teraz potrzebuję zmiany i nowych wyzwań, dlatego opuszczam ZAKSĘ - dodał.

 

Wszystko wskazuje na to, że Bieniek przeniesie się do Włoch. W lutym informowali o tym dziennikarze Polsatu Sport Jerzy Mielewski i Marcin Lepa. Nowym pracodawcą Polaka ma być Cucine Lube Civitanova.

 

WYNIKI I TERMINARZ PLUSLIGI

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie