Smarzek: Wołosz to najlepsza rozgrywająca na świecie

Siatkówka

– Myślę, że Joanna Wołosz jest najlepszą rozgrywającą na świecie. Kilka osób tak powiedziało, ja się z tym zgadzam i bardzo się cieszę, że ludzie tak mówią o Asi – powiedziała w magazynie #7strefa Malwina Smarzek.

Wołosz poprowadziła swą drużynę do finału Ligi Mistrzyń. Imoco Volley Conegliano pewnie pokonało w półfinałowej rywalizacji  Fenerbahce Stambuł 3:0 i 3:0. Siatkarki z Conegliano świetnie radzą sobie również w rozgrywkach Serie A.

 

– Jest super kreatorką gry w Imoco Volley Conegliano. W wielu zespołach o sile drużyny stanowi atakująca, przyjmująca, ale myślę, że w Conegliano jest to właśnie Asia, która super rozgrywa. Ma wyczucie, komu dać piłkę, w którym momencie, kto się dobrze czuje. Oglądam wszystkie jej mecze i bardzo podoba mi się jej gra – przyznała Smarzek.

 

Znakomita rozgrywająca wróci w tym sezonie do reprezentacji Polski.

 

– Bardzo się cieszę, że wraca do kadry i nie mogę się doczekać, gdy będę mogła z nią grać. Myślę, że każda atakująca chciałaby grać z taką rozgrywającą – dodała atakująca reprezentacji Polski i włoskiego klubu Zanetti Bergamo.

 

Cała wypowiedź w załączonym materiale wideo.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie