McGregor niespodziewanie ogłosił koniec kariery za pośrednictwem mediów społecznościowych pod koniec marca. Kilka dni później zmienił jednak zdanie. White potwierdził, że wszystko zmierza do tego, by 30-latek znów walczył w UFC.

 

- Conor lubi trzymać najlepsze karty i robić to, na co ma ochotę. Doszliśmy jednak do porozumienia. McGregor będzie znów walczyć - powiedział White w rozmowie z CNN.

 

- Jesteśmy w kontakcie każdego dnia. Wszystko idzie w dobrym kierunku i wkrótce coś wymyślimy. Rozmawialiśmy o potencjalnych pojedynkach i najlepszym terminie na powrót. Teraz wszystko planujemy. Niedługo usiądziemy i porozmawiamy twarzą w twarz - dodał.

 

McGregor ostatni pojedynek stoczył 6 października ubiegłego roku. Na gali UFC 229 w Las Vegas przegrał z mistrzem kategorii lekkiej Khabibem Nurmagomedovem (27-0, 8 KO, 9 SUB).

 

Przypomnijmy, że w przeszłości McGregor już ogłaszał zakończenie kariery 19 kwietnia 2016 roku. Doszło do tego w trakcie negocjacji rewanżowej walki z Natem Diazem (19-11, 4 KO, 12 SUB), która miała się odbyć podczas gali UFC 200. Dwa dni później Irlandczyk odwołał swoją decyzję.