UFC 236: Oficjalne face-to-face głównych bohaterów! (WIDEO)

Sporty walki

W nocy z soboty na niedzielę podczas gali UFC 236 dojdzie do dwóch konfrontacji mistrzowskich. W kategorii lekkiej Max Holloway (20-3, 10 KO, 2 SUB) zmierzy się z Dustinem Poirierem (24-5-1NC, 12 KO, 7 SUB) , a w kategorii średniej niepokonany Israel Adesanya (16-0, 13 KO) z Kelvinem Gastelumem (15-3-1NC, 6 KO, 4 SUB). Bohaterowie gali przed wydarzeniem spotkali się na oficjalnym face-to-face!

Max Holloway w Atlancie spróbuje sięgnąć po pas mistrzowski w drugiej dywizji wagowej. Jego plany postara się pokrzyżować Dustin Poirier. Siedem lat temu zawodnicy już razem weszli do oktagonu, a w swoim debiutanckim występie Holloway musiał uznać wyższość "Diamonda".

 

Niezwykle ciekawie zapowiada się również konfrontacja w kategorii średniej. Israel Adesanya z rekordem nieskażonym porażkami zmierzy się z Kelvinem Gastelumem, który w kategorii średniej UFC przegrał tylko z byłym mistrzem Chrisem Weidmanem.

 

Czy atmosfera przed wydarzeniem w Atlancie jest już napięta? Bohaterowie gali UFC 236 spotkali się podczas oficjalnego face-to-face.

 

 

Transmisja gali UFC 236 w nocy z soboty (13/14 kwietnia) na niedzielę od 4.00 w Polsacie Sport.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze