Emocjonalna wypowiedź Grajber: Dlaczego w najważniejszym okresie sezonu nas nie ma?

Siatkówka

– Bardzo łatwa droga Budowlanych do medalu. Nie utrudniłyśmy im w żaden sposób tej potyczki. Naprawdę nie jestem w stanie powiedzieć, dlaczego w najważniejszym okresie sezonu nas nie ma? Uszło z nas powietrze, życie... Zespół, który wygrał Puchar Polski zupełnie nie istniał w tych spotkaniach – powiedziała Martyna Grajber po porażce Chemika Police w półfinałowej rywalizacji z Grot Budowlanymi Łódź.

Siatkarki Chemika Police przegrały w dwóch meczach półfinałową rywalizację z Grot Budowlanymi Łódź (0:3, 1:3) i nie obronią tytułu mistrza Polski. Czy wpływ na postawę policzanek miała dłuższa przerwa w grze?

 

– Myślę, że dłuższa przerwa była problemem w pierwszym meczu. Dziś jednak też mieliśmy otwarty wynik, ale w żaden sposób nie postawiłyśmy Budowlanym presji. One niczym nas nie zaskoczyły w swojej grze. Tak jak Jovana Brakocevic grała od początku sezonu, tak gra do końca i jest wszystko układane pod tę zawodniczkę, a my nie umiemy się temu przeciwstawić. Nie potrafię tego zrozumieć – stwierdziła przyjmująca Chemika Police.

 

Rozmowa Marka Magiery z Martyną Grajber w załączonym materiale wideo.

 

WYNIKI I TERMINARZ LSK

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze