PlusLiga: Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W pierwszym spotkaniu o 5. miejsce w PlusLidze siatkarze Cerrad Czarnych Radom podejmą PGE Skrę Bełchatów. Obie ekipy przegrały ćwierćfinałową rywalizację, jak zaprezentują się po tych porażkach? Relacja na żywo z meczu Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów na Polsatsport.pl od godziny 20.30.

Mecz o piąte miejsce będzie z pewnością starciem dwóch ekip rozczarowanych wynikami ćwierćfinałów. Bliżej szczęścia byli w nich siatkarze Cerrad Czarnych Radom, którzy dopiero w trzecim meczu przegrali

 

półfinałową rywalizację z Aluron Virtu Wartą Zawiercie (2:3, 3:1, 0:3). PGE Skra uległa Jastrzębskiemu Węglowi 2:3 i 0:3, a wynik 0–2 oznaczał, że drużyna z Bełchatowa nie obroni tytułu mistrza Polski. 

 

– Trzeba starać się zakończyć ten sezon pozytywnie, wygranym meczem. Wierzę w to, że będziemy w stanie się zmobilizować, żeby ostatecznie zająć to piąte miejsce –  powiedział prezes PGE Skry Bełchatów Konrad Piechocki.

 

– Zagramy z trzecią drużyną Europy, która zagrała bardzo dobry sezon w Lidze Mistrzów. Jest to bardzo utytułowany klub, który ma w swoim składzie wielu wyśmienitych siatkarzy. Jest to jakaś nagroda dla nas i dla naszych kibiców, którzy bardzo wiernie i przez cały sezon nas wspierali. Pomimo tego, że jest bardzo ciężko, bo głowach cały czas siedzi niewykorzystana szansa awansu do półfinału, będziemy robić wszystko, żeby odwdzięczyć się naszym kibicom i zagrać bardzo dobrze i ambitnie – stwierdził trener radomian Robert Prygiel. 

 

Relacja na żywo z meczu Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów na Polsatsport.pl od godziny 20.30.

 

WYNIKI I TERMINARZ PLUSLIGI

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie