Spotkanie rozgrywane w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu, lepiej rozpoczęło się dla gospodarzy. Tuż przed przerwą wynik otworzył Przybyłko. W drugiej odsłonie meczu rozgrywanego na Talen Energy Stadium w Chester, działo się zdecydowanie więcej. W 67. minucie drugą bramkę dla miejscowych zdobył Fabinho z rzutu karnego.

 

Jednak goście błyskawicznie zanotowali trafienie kontaktowe. W 69. minucie na listę strzelców wpisał się Brian Anunga. Jednak nadzieje przyjezdnych na korzystny rezultat natychmiast rozwiał Przybyłko. Swoje drugie trafienie wychowanek Arminii Bielefeld zaliczył w 71. minucie. Chwilę później rosłego napastnika na placu gry zmienił Shanyder Borgelin.

 

Bethlehem Steel jest klubem partnerskim Philadelphia Union, z którego Przybyłko jest wypożyczony do końca listopada tego roku. Były gracz m.in. FC Koeln przeniósł się do „The U” we wrześniu ubiegłego roku jako wolny zawodnik. Jednak od tamtego czasu nie zdołał zadebiutować w drużynie z Filadelfii i na początku marca udał się na wypożyczenie.

 

Debiut w nowym barwach miał wymarzony. W starciu z Birmingham Legion (2:0) strzelił gola, ale na jednym z treningów złamał palec u nogi i musiał pauzować ponad miesiąc. Naszego rodaka ominęły cztery mecze ligowe, ale po powrocie ustrzelił dublet. Mimo urazu początek w Bethlehem Steel ma niezwykle udany (trzy gole w dwóch meczach). Być może po powrocie z wypożyczenia Przybyłko dostanie w końcu szansę w Philadelphii Union.

 

WYNIKI I TABELA MLS

 

WYNIKI I TABELA USL

 

Transmisje wybranych meczów MLS na sportowych antenach Polsatu.