Niespodziewany przebieg mają tegoroczne play offy w LSK. Lider sezonu zasadniczego już odpadł z walki o złoty medal, a wicelider Developres Skyres Rzeszów jest o włos od odpadnięcia. Rzeszowianki przez cały sezon prezentowały się bardzo dobrze, czego zwieńczeniem był finał pucharu Polski, w którym jednak uległy Chemikowi Police. Drużyna z Podkarpacia w tym sezonie mierzyła się z ŁKS Commercecon cztery razy, z czego trzykrotnie była górą w tym pojedynku, dwa razy w sezonie zasadniczym i raz w półfinale pucharu.

 

ŁKS Commercecon Łódź w tym sezonie z Developresem wygrał tylko raz, ale w zdecydowanie najważniejszym meczu. Po ciężkim boju to łodzianki z Podpromia wywiozły cenne oczko w rywalizacji półfinałowej. Biało-Czerwono-Białe przez długą część sezonu dołowały, na co wpłynąć mogły podróże w Lidze Mistrzyń.

 

Zwrot w drużynie z Łodzi nastąpił w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego, kiedy wygrywając z Chemikiem Police we własnej hali zapewniły sobie trzecią lokatę. Od tamtego meczu drużyna gra dobrze i pewnie zwycięża w kolejnych meczach. Niewątpliwym atutem Wiewiór będzie atmosfera w łódzkiej Sport Arenie. Fani znani z głośnego dopingu stanęli na wysokości zadania i na dzień przed meczem wykupili wszystkie bilety na niedzielny mecz.

 

Początek drugiego meczu półfinałowego ŁKS Commercecon Łódź - Developres Skyres Rzeszów o 14:45 w Polsacie Sport Extra.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI SIATKÓWKI KOBIET