Puncher Extra Time: Premiera w Polsacie Sport Fight oraz na Polsatsport.pl

Sporty walki
Puncher Extra Time: Premiera w Polsacie Sport Fight oraz na Polsatsport.pl
Fot. Polsat Sport

W najnowszym odcinku magazynu Puncher Extra Times sprawdzimy co słuchać u bohaterów gali KSW 48. Porozmawiamy z polskim uczestnikiem UFC Fight Night. Przyjrzymy się młodym, bokserskim talentom z Mazowsza i jak zwykle zaprezentujemy felieton Janusza Pindery. Premiera magazynu Puncher Extra Time w Polsacie Sport Fight oraz na Polsatsport.pl o godz. 20.00

Gospodarz programu Artur Łukaszewski kontynuuje naszą misję wspierania boksu olimpijskiego. Tym razem z kamerą Polsatu Sport wybrał się na Turniej o Puchar Mazowsza w kategorii kadet, który odbył się w podwarszawskim Pruszkowie. Co tam widział, kogo spotkał, jakie talenty wyłowił? - wszystko w najnowszym odcinku magazynu Puncher Extra Time.

 

W części poświęconej MMA będziemy mieli trzech bohaterów. Najpierw zajrzymy na treningi wojowników, którzy stoczą swoje pojedynki podczas gali KSW 48. Przypomnijmy, że zaplanowano ją na 27 kwietnia w Lublinie. 

 

Jedną z głównych walk ma być tam starcie Łukasza Jurkowskiego (16-11) z Stjepanem Bekavacem (19-9). To będzie rewanż za porażkę Polaka sprzed 14 lat. O tym, jak przygotowuje się do tego występu, jaki ma plan na walkę i innych sprawach opowie nam w programie sam "Juras". 

 

Drugi z bohaterów KSW 48, którego odwiedzimy to Marian Ziółkowski, (20-7-10), który w Lublinie zmierzy się z Gracjanem Szadzińskim (8-2). Ich starcie może wyłonić pretendenta do tytuły w wadze lekkiej. 

 

Z kamerą odwiedzimy też polskiego bohatera weekendowej gali UFC Fight Night 149, która odbędzie się w St. Petersburgu. Mowa o Michale Oleksiejczuku (13-2), który w Rosji zmierzy się z reprezentantem gospodarzy Gadzhimuradem Antigulovem (20-5). 

 

Na koniec jak zwykle oddamy głos i mikrofon Januszowi Pinderze. Czego tym razem będzie dotyczył jego felieton? Przekonacie się oglądając program. 

 

Premiera magazynu Puncher Extra Time w poniedziałek o godz. 20.00 w Polsacie Sport Fight oraz na Polsatsport.pl

B, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze