PlusLiga: PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Siatkarze PGE Skry podejmą Cerrad Czarnych w drugim meczu o piąte miejsce w PlusLidze. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną radomian po tie-breaku, a gra toczy się do dwóch zwycięstw. Relacja na żywo z meczu PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom na Polsatsport.pl od godziny 17.30.

W pierwszym meczu radomianie ograli na własnym parkiecie mistrza Polski z ubiegłego sezonu 3:2 (16:14 w tie-breaku). Najlepszym zawodnikiem tamtego starcia uznany został Tomasz Fornal. Taki wynik oznacza, że zwycięstwo Cerrad Czarnych w Bełchatowie zamknie rywalizację o piąte miejsce. Jeśli wygra PGE Skra, to mecz numer trzy zostanie rozegrany w czwartek 25 kwietnia w Radomiu.

– Było to spotkanie, w którym oba zespoły falowały swoją grą. Przede wszystkim czuć było atmosferę meczu o piąte miejsce i takie rozczarowanie naszym sezonem, a także być może Radomia, bo przecież Cerrad Czarni też mieli szanse być w finałowej czwórce. Boli nas to, że przegraliśmy w tie-breaku i w samej jego końcówce, bo przecież szanse na zwycięstwo mieliśmy. Końcówka sezonu jest dla nas ewidentnie bardzo trudna – przyznał po pierwszym meczu Michał Winiarski.

– Gramy ostatni mecz na naszym boisku i będziemy chcieli się pokazać z dobrej strony, a także pożegnać się z kibicami i zwycięstwem podziękować im za ten ciężki sezon – dodał drugi trener PGE Skry.

 

Mecze o 5. miejsce PlusLigi (do 2 zwycięstw):

2019-04-13: Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów 3:2 (25:21, 23:25, 21:25, 26:24, 16:14) 
2019-04-16: PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom (wtorek, godzina 17.30; transmisja – Polsat Sport)
2019-04-25: Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów (ewentualnie; czwartek, godzina 17.30; transmisja – Polsat Sport).


Relacja na żywo z meczu PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom na Polsatsport.pl od godziny 17.30.

 

WYNIKI I TERMINARZ PLUSLIGI

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze