Young: Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie

Manchester United nie dał rady Barcelonie i odpadł z Ligi Mistrzów. W rewanżu "Duma Katalonia" wygrała 3:0 i w przekonującym stylu awansowała do półfinału (4:0 w dwumeczu). Kapitan "Czerwonych Diabłów" Ashley Young w rozmowie z Mateuszem Borkiem przyznał, że Lionel Messi jest najlepszym zawodnikiem na świecie.

Manchester United odważnie rozpoczął to spotkanie i mógł wyjść na prowadzenie już w pierwszych minutach. - Zawaliliśmy początek. Chcieliśmy zdobyć bramkę i powinniśmy być na prowadzeniu. Gdybyśmy strzelili gola, mecz mógłby się potoczyć zupełnie inaczej. Tak się jednak nie stało - przyznał kapitan "Czerwonych Diabłów".

Dwa gole Messiego w pierwszej połowie sprawiły, że losy dwumeczu zostały rozstrzygnięte. - Jak dla mnie to jest najlepszy piłkarz na świecie i pokazał to w meczu z nami. Zresztą cała Barcelona to świetna drużyna, mają dobrych piłkarzy w każdej formacji - dodał doświadczony Anglik.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.