Suwałki niecierpliwie czekają na awans do PlusLigi. Już w czwartek?

Siatkówka
Suwałki niecierpliwie czekają na awans do PlusLigi. Już w czwartek?
fot. Polsat Sport

Siatkarze MKS Ślepsk Suwałki mogą już w czwartek zapewnić sobie awans do ekstraklasy siatkarzy. W finałowej rywalizacji rozgrywek 1. ligi prowadzą ze Stalą Nysa 2-0 i dzieli ich jedno zwycięstwo od awansu. Mecz MKS Ślepsk ze Stalą odbędzie się w czwartek o godz. 17.30 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Transmisja w Polsacie Sport News.

Jak poinformował grający prezes Ślepska Wojciech Winnik, wszystkie bilety sprzedały się w ciągu niespełna trzech godzin po uruchomieniu sprzedaży internetowej. Obecna hala mieści 700 kibiców.

 

- Zainteresowanie meczem jest ogromne, bo i szansa na awans wielka. To byłby historyczny moment dla klubu i Suwałk - powiedział Winnik.

 

- Gramy przed własną publicznością. To będzie nasz atut, ale i dodatkowa presja, by zakończyć rywalizację jak najszybciej - dodał atakujący Ślepska.

 

Wiele osób chciało obejrzeć mecz na żywo, ale hala jest zbyt mała. Dlatego w dwóch klubach Ślepsk zorganizował strefy kibica, gdzie będzie można obejrzeć widowisko na telebimie.

 

Wszyscy w Suwałkach wierzą w awans Ślepska. W czerwcu ma być gotowa w mieście hala widowiskowo-sportowa Arena Suwałki, która ma pomieścić 2,2 tysiące widzów. Ma to być największa taka hala w województwie podlaskim.

 

Transmisja meczu MKS Ślepsk Suwałki - Stal Nysa w czwartek w Polsacie Sport News o godzinie 17.30.

 

WYNIKI 1. LIGI SIATKARZY

PAP, WŁ
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie