Liga Europy: Kabaretowy gol dla Chelsea! Słupek z metra i samobój (WIDEO)

Chelsea w 10 minut załatwiła losy rewanżu ze Slavią Praga w ćwierćfinale Ligi Europy. Gola na 2:0 The Blues strzelili jednak w iście kabaretowy sposób, bo Pedro Rodriguez z metra zamiast do bramki trafił w słupek. Los jednak chciał, że futbolówka po chwili odbiła się od głowy Simona Deliego i wpadła do siatki.

Już po pięciu minutach rewanżu było 2:0 w dwumeczu dla Chelsea, bowiem Pedro Rodriguez znakomicie wykończył kombinacyjną akcję gospodarzy. Hiszpan chwilę później mógł i powinien mieć już na koncie dwa trafienia, ale w kuriozalny sposób nie wykorzystał podania Edena Hazarda. Strzał na pustą bramkę trafił w słupek... ale piłka została odbita od głowy piłkarza Slavii Simona Deliego i zatrzepotała w siatce!

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.