LSK: Grabka wraca do Legionowa

Siatkówka
LSK: Grabka wraca do Legionowa
fot. Cyfrasport

Alicja Grabka po rocznej przerwie wraca do DPD Legionovii. Rozgrywająca grała w Legionowie w latach 2014–18, a w poprzednim sezonie reprezentowała barwy E.Leclerc Radomki Radom.

Młoda, 20-letnia rozgrywająca pochodzi z Wieliczki i mierzy 180 centymetrów wzrostu. Do DPD Legionovii wraca po rocznej przerwie, podczas której rozegrała bardzo dobry sezon w barwach E.Leclerc Radomki Radom. Jej wysoka dyspozycja została doceniona prze trenera Jacka Nawrockiego, który powołał ją do szerokiego składu reprezentacji Polski na nowy sezon.
 
Przed transferem do ekipy z Radomia Alicja spędziła w Legionowie cztery lata, podczas których wywalczyła z LTS Legionovia trzy tytuły mistrza Polski juniorek i jeden mistrza Polski kadetek.
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

@alagrabka_ witamy w domu!!! ❤❤❤

Post udostępniony przez DPD Legionovia Legionowo (@dpd_legionovia) Kwi 20, 2019 o 2:50 PDT

 
Cieszę się, ze po roku przerwy wracam tu, do Legionowa. Te cztery lata spędzone tutaj wspominałam często i bardzo dobrze! Jestem szczęśliwa, że będę mogła pracować z tak doświadczonym trenerem, jak Alessandro Chiappini i że będę mogła brać udział w nowo powstającym projekcie, który jest bardzo obiecujący! Witam wszystkich kibiców ponownie i do zobaczenia w hali! Korzystając z okazji, życzę wszystkim wszystkiego dobrego z okazji nadchodzących Świąt! – powiedziała Grabka po podpisaniu kontraktu. 
 
Klub z Legionowa poinformował również, że Adrian Chyliński będzie pełnił od przyszłego sezonu funkcję asystenta Alessandro Chiappiniego. Przez ostatnie trzy sezony pochodzący z Płocka Chyliński pełnił funkcję statystyka Legionovii. Jego praca została doceniona i od sierpnia będzie on asystował trenerowi Chiappiniemu w prowadzeniu pierwszego zespołu. Po zakończeniu sezonu 2018/19 będzie również współpracował z seniorską reprezentacją Słowacji.
RM, legionovia.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze