UFC w Petersburgu: Piorunujący nokaut Oleksiejczuka w 44. sekundzie! (WIDEO)

Sporty walki

Michał Oleksiejczuk (14-2-1NC, 10 KO, 1 SUB) podczas gali UFC Fight Night 149 zmierzył się z Gadzhimuradem Antigulovem (20-6, 4 KO, 15 SUB). Polak w efektowny sposób pokonał swojego przeciwnika już w pierwszej rundzie.

"Lord" zanotował obiecujący początek w UFC. Choć jego pierwsza walka z Khalilem Rountree (8-3, 5 KO) została zweryfikowana jako "no contest", w drugim pojedynku wygrał przed czasem z doświadczonym Gianem Villante (17-11, 10 KO). Na gali w Petersburgu 24-latek potwierdził, że pochwały na jego temat nie były przesadzone.

 

Między Oleksiejczukiem i Antigulovem iskrzyło już na ważeniu i gorąco było też od pierwszego gongu tej walki. Co prawda Rosjanin ruszył do ataku, ale po chwili Polak przejął inicjatywę. 24-latek trzykrotnie posłał swojego rywala na deski i koniec pojedynku wisiał w powietrzu. 

 

W dalszej fazie rundy podopieczny Mirosława Oknińskiego trafiał celnie i w 44. sekundzie skończył pojedynek ciosami w parterze. Sędzia był zmuszony przerwać walkę i po chwili ogłosił werdykt na korzyść Polaka!

 

- Spodziewałem się, że mój rywal zaatakuje, ale odpowiadałem tym samym. Chciałem podjąć twardą walkę i mam nadzieję, że wszyscy zapamiętają mnie na długo. Prędzej czy później będę najlepszy - stwierdził po walce Oleksiejczuk.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie