ANGLIA

Jan Bednarek (Southampton) – cały mecz z Newcastle (1:3)
Bartosz Białkowski (Ipswich Town) – cały mecz z Preston (0:4)
Artur Boruc (Bournemouth) – cały mecz z Fulham (0:1)
Łukasz Fabiański (West Ham) – cały mecz z Leicester City (2:2)
Kamil Grosicki (Hull City) – cały mecz z West Bromich Albion (2:3)
Paweł Wszołek (Queens Park Rangers) – 74 minuty z Blackburn (1:2)
Tomasz Kuszczak (Birmingham City) – poza kadrą w meczu z Derby (2:2)
Paweł Olkowski (Bolton Wanderers) – na ławce w meczu z Aston Villa (0:2)
Mateusz Klich (Leeds) – 70 minut w meczu z Wigan (1:2)
Krystian Bielik (Charlton Athletic) – cały mecz i żółta kartka w meczu z Oxford Utd (1:2)

AZERBEJDŻAN

Jakub Rzeźniczak (Karabach Agdam) – poza kadrą w meczu z Keshla (3:0)

BELGIA

Jakub Piotrowski (KRC Genk) – poza kadrą na mecz z Standard Liege (3:1)

BUŁGARIA

Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad) 58 minuty i żółta kartka z Botev Plovdiv (3:0)
Jakub Świerczok (Łudogorec Razgrad) – wszedł w 23. minucie meczu, dwie bramki z Botev Plovdiv (3:0)

CHINY

Adrian Mierzejewski (Chongqing Lifan) – cały mecz i żółta kartka z Chongqing Lifan (1:1)

 

CHORWACJA

Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb) – 63 minuty w meczu z Slaven Belupo (0:1)

DANIA

Kamil Wilczek (Broendby IF) – cały mecz i żółta kartka z Esbjerg (0:1)
Rafał Kurzawa (FC Midtjylland) – cały mecz z FC Kopenhaga (0:3)
Kamil Grabara (Aarhus GF) – cały mecz z Sonderjyske (2:1)

FRANCJA

Kamil Glik (AS Monaco) – cały mecz i żółta kartka z PSG (1:3)
Igor Lewczuk (Bordeaux) – poza kadrą na mecz z Nimes (1:2)

GRECJA

Karol Świderski (PAOK Saloniki) – cały mecz i bramka z Levadiakos (5:0) 
Dawid Kort (Atromitos Ateny) – poza kadrą na mecz z Panathinaikos (0:2)

HOLANDIA

Filip Bednarek (sc Heerenveen) – na ławce w meczu z Heracles (1:2)
Karol Niemczycki (NAC Breda) – poza kadrą w meczu z Sittard (1:2)

MOŁDAWIA

Jarosław Jach (Sheriff Tyraspol) – cały mecz z Codru Lozova (2:1)

NIEMCY

Rafał Gikiewicz (Union Berlin) – cały mecz z Furth (1:1)
Marcin Kamiński (Fortuna Dusseldorf) – cały mecz z Mainz (1:3)
Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf) – cały mecz i żólta kartka z Mainz (1:3)
Robert Lewandowski (Bayern Monachium) – cały mecz z Werder Brema (1:0)
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) – poza kadrą w meczu z Freiburg (4:0)
Waldemar Sobota (St. Pauli) – poza kadrą w meczu z Heindeheim (0:3)
Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen 05) – mecz 22.04 z Braunschweig

ROSJA

Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa) – cały mecz z CSKA Moskwa (1:1)
Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa) – cały mecz i żółta kartka z CSKA Moskwa (1:1)
Damian Szymański (Achmat Grozny) – 8 minut w meczu z Anży Machaczkała (1:0)

STANY ZJEDNOCZONE

Przemysław Frankowski (Chicago Fire) – poza kadrą z powodu kontuzji w meczu z Colorado Rapids (4:1)

Kacper Przybyłko (Philadelphia Union) – 8 minut w meczu z Montreal Impact (3:0)
Przemysław Tytoń (FC Cincinnati) – cały mecz na ławce w meczu z Real Salt Lake (0:3)

TURCJA


Michał Pazdan (MKE Ankaragucu) – cały mecz z Konyaspor (0:0)
Jakub Kosecki (Adana Demirspor) – poza kadrą w meczu z Adanaspor
Adam Stachowiak (Denizlispor) – cały mecz z Girensunspor (3:0)

UKRAINA

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów) – następny mecz 24.04 z Szachtarem Donieck

WŁOCHY

Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua) – cały mecz na ławce z Bologna (0:3)
Karol Linetty (Sampdoria Genua) – 67 minut w meczu z Bologna (0:3)
Arkadiusz Reca (Atalanta) – mecz w poniedziałek 22.04
Thiago Cionek (SPAL 2013) – cały mecz i żółta kartak z Empoli (4:2)
Paweł Jaroszyński (Chievo Werona) – poza kadrą na mecz z Lazio (2:1)
Mariusz Stępiński (Chievo Werona) – 83 minuty z Lazio (2:1)
Krzysztof Piątek (AC Milan) – cały mecz z Parma (1:1)
Łukasz Teodorczyk (Udinese) – 14 minut w z Sassuolo (1:1)
Wojciech Szczęsny (Juventus) – cały mecz z Ajax Amsterdam (1:2), cały mecz z ACF Fiorentina (2:1)
Łukasz Skorupski (Bologna FC) – cały mecz z Sampdoria Genua (3:0)
Arkadiusz Milik (Napoli) – mecz w poniedziałek 22.04
Piotr Zieliński (Napoli) – mecz w poniedziałek 22.04
Bartosz Salamon (Frosinone) – poza kadrą na z Cagliari (0:1)
Bartłomiej Drągowski (Empoli) – cały mecz z Spal (2:4)
Michał Marcjanik (Carpi FC 1909) – na ławce w meczu z Lecce (1:4)
Tomasz Kupisz (Livorno) – mecz w poniedziałek 22.04
Przemysław Szymiński (Palermo) – mecz w poniedziałek 22.04
Radosław Murawski (Palermo) – mecz w poniedziałek 22.04
Paweł Dawidowicz (Hellas Werona) – mecz w poniedziałek 22.04