Reprezentantka Grecji wzmocniła DPD Legionovię

Siatkówka
Reprezentantka Grecji wzmocniła DPD Legionovię
fot. Cyfrasport

Olga Strantzali została zawodniczką DPD Legonovii. Grecka przyjmująca przeniesie się na Mazowsze z PTPS Piła.

Strantzali mierzy 186 cm wzrostu. W ostatniej edycji LSK grała w zespole Enea PTPS Piła, który w drugiej części sezonu prowadził nowy trener Legionovii Alessandro Chiappini. Greczynka okazała się jednym z objawień LSK, trzykrotnie sięgała po tytuł MVP meczu i zdobyła łącznie 290 punktów dla swojej ekipy.

 

Przed przyjazdem do Polski urodzona w 1996 roku leworęczna przyjmująca grała we francuskim Beziers, z którym sięgnęła po tytuł Mistrza Francji 2018. Spędziła również trzy sezony w amerykańskiej lidze akademickiej, gdzie broniła barw Uniwersytetu w Miami.

 

– Jestem bardzo zadowolona z transferu do DPD Legionovii. To zespół z bardzo dużymi celami na nowy sezon, a to zbiega się z moimi osobistymi celami – powiedziała Greczynka – Pracowałam z trenerem Chiappinim i mogę o nim powiedzieć same dobre rzeczy. Ma dużą wiedzę o siatkówce i jestem pewna, że pomoże nam grać najlepiej, jak możemy. Słyszałam niesamowite rzeczy o kibicach z Legionowa i jestem bardzo podekscytowana, chce poczuć atmosferę tej hali! Życzę wszystkim pięknej Wielkanocy i do zobaczenia niebawem - dodała.

 

WYNIKI I TERMINARZ LSK

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie