Puncher Extra Time: Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Fight

Sporty walki
Puncher Extra Time: Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Fight
fot. Polsat Sport

W kolejnym magazynie sportów walki Puncher Extra Time przyjrzymy się zbliżającej się wielkimi krokami gali KSW 48. Przybliżymy również projekt Akademii Boksu Roberta Gortata, który w Jaworznie szkoli młodych adeptów "szermierki na pięści". Transmisja magazynu Puncher Extra Time na portalu Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport Fight.

Już 27 kwietnia w hali Globus w Lublinie odbędzie się drugie w tym roku wydarzenie spod szyldu KSW. Tym razem w rozpisce trudno znaleźć największe gwiazdy organizacji, za to ciężar gatunkowy gali został przeniesiony na jakość sportową.

 

Najbardziej emocjonująco zapowiada się rzecz jasna walka wieczoru, w której o tymczasowy pas kategorii piórkowej zmierzą się Roman Szymański (11-4, 1 KO, 3 SUB) i Salahdine Parnasse (12-0-1, 1 KO, 4 SUB). Francuz z przytupem wszedł do największej polskiej organizacji wszechstylowej walki wręcz rozprawiając się kolejno z Łukaszem Rajewskim, Arturem Sowińskim i Marcinem Wrzoskiem.

 

Wiele emocji dostarczy również rewanżowe starcie Łukasza Jurkowskiego (16-11, 4 KO, 6 SUB) ze Stjepanem Bekavacem (19-9, 13 KO, 4 SUB), którzy w klatce spotkali się... 14 lat temu! Wówczas lepszy, po dość kontrowersyjnym przebiegu walki, okazał się Chorwat, a "Juras" zapewnia, że tym razem uda mu się dopiąć swego.

 

Sporo czasu poświęcimy też Akademii Boksu Roberta Gortata, której zadaniem jest szkolenie przyszłych mistrzów świata w boksie.

 

Transmisja magazynu Puncher Extra Time od godziny 20.00 na portalu Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport Fight.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie